Skip to main content

Kinkekaart

Suurepärane võimalus kinkida meeldejääv restoranielamus kallimale, perele, kolleegidele või partneritele!

Oleme kujundanud vastavalt oma külaliste soovidele just sellised Restoran Ocean 11 kinkekaardid, mida on eriti mõnus kinkida, sest nad on kompaktsed, personaalsed ja võimaldavad lisada soovi korral vabas vormis teksti. Neid kinkekaarte saab soetada meie restoranist ja nad on vaid visiitkaardi suuruses, pakituna ilusa ümbriku sisse.

Valikus 3 kinkekaarti:

„Summa saate määrata ise“  – kinkekaarti ostma tulles saate ise valida kinkekaardi väärtuse, määrata saaja ja kinkekaardi kinkija.

50 EUR – kindel määratletud summa, mille väärtuses saab kinkekaardi omanik meie restoranis einestada. Lisada saab saaja nime või vabas vormis teksti.

100 EUR – kindel määratletud summa, mille väärtuses saab kinkekaardi omanik meie restoranis einestada. Lisada saab saaja nime või vabas vormis teksti.

Kui teil ei ole võimalik meie kinkekaarti ostma tulla, siis saate meie restorani kinkekaardi mugavalt soetada digitaalsel kujul läbi DinnerBooking süsteemi. Kinkekaardi saajal ei ole vaja muud, kui broneerida meie juures laud läbi online süsteemi ja näidata saabudes kinkekaardi koodi.

KINKEKAARDI TELLIMINE